Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

6 kişi bu oyunu takip ediyor.

       İlk oyunun çıkışından 2 ay geçmeden duyurulan Project Cars 2'nin içereceği yenilikler belirtilene göre 50 farklı bölgeden 200'den fazla geniş pist, konsept veya iptal edilen araçlar dahil olmak üzere 40'tan fazla araç sınıfından 200'den fazla araç ve co-op kariyer modu gibi özellikler olacak. Verilen bilgiler arasında oyunun Online Track Days gibi etkinliklerle yine online bir deneyim sunacağı ve yeteneğe bağlı bir online eşleştirme sistemi sunacağı bulunuyor.

Project Cars 2, tıpkı Project Cars gibi bağış toplama sistemi WMD Portal üzerinden finanse edilecek. Oyun gelişim süreci boyunca bu bağış sistemine katılan oyuncular tarafından test edilecek.
 
Oyunun Haberleri
Project Cars Geliştiricisinin Video Oyun Konsoluna İlk Bakış 04 Ocak Project Cars Geliştiricisi Video Oyun Konsolu Üzerinde Çalışıyor 03 Ocak Project CARS 3 Need for Speed Shift'e Benzeyecek 01 Ocak Project CARS 3'ün Geliştirildiği Doğrulandı 11 Aralık Paul Rustchynsky Project CARS Geliştiricisi Slightly Mad Studios'a Katıldı 28 Ağustos Daha Fazla Haber