Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Shenmue I & II Çıkış Tarihi: 21 Ağustos 2018 Geliştirici: D3T Dağıtıcı: Sega Tür: Aksiyon-Macera
   Shenmue I ve II'nin definitive versiyonu olarak tanımlanan paket bugüne kadarki en iyi Shenmue deneyimi olacak. Shenmue I & II modernize edilmiş olarak orijinaline sadık kalacak ve tam ölçeklenebilir ekran çözünürlüğü, modern ya da klasik kontrol şeması arasında seçim yapabilme, PC grafik seçenekleri, güncellenmiş bir kullanıcı arayüzü ve Japonca ya da İngilizce seslendirme gibi özellikler sunacak. Fiyat ise $29.99 USD.
 
  Orijinali 2001 ve 2002'de Dreamcast için çıkmış olan Shenmue I & II jujitsu dövüş sanatını, araştırmayı, rol yapma unsurlarını ve mini oyunları kombinleyen bir açık dünya aksiyon macera oyunu. Açık dünya şehir araştırma özelliği de dahil olmak üzere modern oyunlara birçok yönden öncülük etti ve Quick Time Event'i yaratan oyun oldu. Gece gündüz döngüsü, hava değişimleri, dükkanların açılıp kapanması, NPC'lerin işlerini kendi programlarına göre yapması ile yaşayan bir açık dünyaya sahip ilk oyunlardan biriydi. Etkileyici epik hikayesi ve yaşayan dünyası ile tutkulu bir hayran kitlesi oluşturmayı başardı ve “tüm zamanların en iyi oyunları” listesine adını yazdırdı. 
Oyunun Haberleri
Shenmue I & II Çıkış Tarihi Duyuruldu 03 Temmuz Shenmue I & II Çıkış Tarihi Microsoft Store'da 21 Ağustos Olarak Listelendi 03 Temmuz Shenmue I & II Ekran Görüntüleri 19 Nisan Shenmue I & II $29.99 Olacak 16 Nisan Shenmue I & II PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu 14 Nisan Daha Fazla Haber