Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Sonic the Hedgehog Çıkış Tarihi: 5 Ağustos 2020 Geliştirici: SEGA Dağıtıcı: Sega Tür: Platform
Sonic the Hedgehog, SEGA'nın Mega Drive / Genesis için 1991 yılında piyasaya sürülen ünlü dikenli kahramanının destanının ilk oyunu ve her açıdan çok yönlü bir oyun olduğu için şirketin orijinal standart taşıyıcısı.
 
Bu bağlantı noktası, bir emülatörün üzerinde çalıştırılan basit bir replica değil. Aslında orijinal kod, görüntüyü genişletmeyen veya en boy oranını geçmeyen panoramik bir çözünürlük gibi Android uyarlamasında önemli yükseltmeler sunmak için değiştirildi. Ayrıca, ilk kurulumunda Tails and Knuckles'ın kilidini açma seçeneği de var; bu, destanın diğer 16 bit oyunlarına bağlamak için ekstra bir genişletme yuvasına sahip bir kartuş olan Sonic & Knuckles combo'sunun saldırıya uğramış versiyonlarında görülüyor.
 
Bunun ötesinde, oyun neredeyse orijinaliyle aynı: mücevherleri geri alma girişiminizde Dr. Eggman / Robotnik'in kaotik güçlerinden her biri üç seviyeden oluşan sekiz dünyayı dolaşmanız gerekiyor. Uyarı: İlk kez on yıl sonra bu klasiğe ilk kez gelen yeni nesil oyunculara açıklarken biraz hüzünlenebilirsiniz.
 
Oyun, resmi olarak şirket tarafından piyasaya sürülen ve orijinalleri ile benzer mobil cihazlar için bir dizi oyun olan SEGA Forever serisinin bir parçasını oluşturuyor ve dokunmatik kontrolleri özelleştirme ve hatta ilerleyişinizi kaydetme şansı sunuyor. Hepsi oynaması ücretsiz, yani sadece başlat menüsünde birkaç reklam göreceksiniz. Oynamaya başladıktan sonra, deneyiminizi yavaşlatacak pankartlar veya herhangi bir şey yok.
Oyunun Haberleri
Keanu Reeves Sonic 3 Filminde Shadow'u Seslendirecek 16 Nisan Sonic the Hedgehog Serisinin Satışları ve indirmeleri 1,5 Milyara Yükseldi 29 Ekim Sonic the Hedgehog 3 Filminin Vizyon Tarihi Açıklandı 09 Ağustos Daha Fazla Haber