Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

20 kişi bu oyunu takip ediyor.
Starcraft II: Wings of Liberty ile 12 yıllık özlemi sonlandıran Blizzar maceranın yeni ayağı olan StarCaft II: Heart of the Swarm ile oyuncuları Zerg ve Protoss ırkları üzerine yoğunlaştıracak.
Oyunun BSC Videoları

StarCraft II: Heart of the Swarm - Artılar Eksiler StarCraft II üçlemesi Zerg'ler...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Diğer Videoları

StarCraft II: HotS - Vengeance Trailer (Altyazılı) Kerrigan intikam yemini ediyor. Bu öfkeye Türkçe altyazılı biçimde şahit olun!

SCII: Heart of the Swarm - Vengeance Trailer Blizzard yine tekniğini konuşturuyor!

StarCraft II: HotS - Opening Cinematic StarCraft II: Heart of the Swarm'ın açılış sinematiği huzurlarınızda

StarCraft II: Heart of the Swarm - Multiplayer İşte StarCraft II'nin yeni ek paketinde değişecek ve eklenecek multiplayer üniteleri.

Starcraft II: Heart of the Swarm - BlizzCon Starcraft II'nin yeni ek paketi için BlizzCon'da yayınlanan mükemmel bir video.

StarCraft II: Heart of the Swarm - Gameplay Video Starcraft II'nin ek paketi için ilk resmi oynanış videosu ortaya çıktı.

Starcraft II: Heart of the Swarm - Gameplay Starcraft II'nin ek paketi Heart of the Swarm için görsel içerikler gelmeye devam ediyor.

Starcraft II: Heart of the Swarm - İlk Video Ve Terran'lar Kerrigan'ın peşine düşer...
Daha Fazla oyunun diğer videoları
Oyunun Ekran Görüntüleri 54 adet
Oyunun Haberleri Oyunun Haberleri
Overwatch'tan Zenyatta StarCraft 2'ye Modlandı 19 Ekim Berkay "Zerghamdi" Erbaş, WESG 2017 Starcraft 2 Finallerinde! 17 Ekim StarCraft II'deki Şike Davasının Sonu Hapiste Bitti 19 Ekim Warcraft: Armies of Azeroth İçin İlk Oynanış Videosu Yayınlandı! 12 Mart StarCraft II'ye TPS Olarak Oynanan Harika Bir Mod: Total Destruction 11 Mart Daha Fazla Haber