Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Street Fighter 6 Çıkış Tarihi: Açıklanmadı Geliştirici: Capcom Dağıtıcı: Capcom Tür: Dövüş
Street Fighter 6, 2023 yılında dünya çapında piyasaya sürülüyor. 6. oyun, 35 yıl önce çıkış yapan ve o zaman bu yana 47 milyondan fazla satmış olan Street Fighter serisinin devamını temsil ediyor. Capcom'un tescilli RE Motoru tarafından desteklenen Street Fighter 6, Fighting Ground, World Tour ve Battle Hub dahil olmak üzere üç farklı oyun modunu bünyesinde barındırıyor. Oyun, yeni oyun sistemlerini ve geliştirilmiş görselleri içeriyor.
 
Street Fighter 6, önceki oyunların temel modlarını (Arcade Modu, çevrimiçi maçlar, Eğitim Modu, yerel savaşlar ve daha fazlası) Fighting Ground deneyimiyle birleştiriyor. Ryu ve Chun-Li gibi ikonik Savaşçıları bünyesinde barındırıyor.
Oyunun Haberleri
Street Fighter 6 için Kapalı Beta Test Tarihleri Belli Oldu 01 Aralık Street Fighter 6 Derecelendirildi: Tam Çıkış Tarihi Yakında Duyurulabilir 27 Kasım Street Fighter 6'nın Dinamik Kontrollerini Gösteren Fragman Yayınlandı 17 Kasım Street Fighter 6 için World Tour Açılış Sinematiği Yayınlandı 17 Eylül Street Fighter 6'ya Yeni Karakter Ekleniyor: Ken, Blanka, Dhalsim ve E. Honda 16 Eylül Daha Fazla Haber