Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar

1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Team Sonic Racing Çıkış Tarihi: Açıklanmadı Geliştirici: Sumo Digital Dağıtıcı: Sega Tür: Yarış
Team Sonic Racing, arcade ve hızlı tempolu rekabetçi tarzı yarışın en iyi unsurlarını birleştiriyor. Birlikte yarış ve Power up ile hız arttırıcılar paylaşarak takım olarak birlikte çalış. Yarış stilinizin kontrolünü ele alın, 3 farklı karakter tipinden birini seçin ve yarış stilinize uyacak şekilde özelleştirme seçeneklerinin kilidini açın.
 
Online Multiplayer ve Local Co-Op Modları – Yarış başına 12 oyuncu, 4 oyuncu split screen ve Grand Prix, Exhibition, Time-Trial ve Team Adventure dahil olmak üzere çeşitli offline / online yarış modları.
 
Takım Yarışı – Takım olarak yarışın, takım olarak kazanın. Takım arkadaşlarına yardım etmek, rakipleri nakavt etmek ve takımınızın gücünü ortaya çıkarmak için çeşitli takım hareketlerini kullanın.
 
Performans ve Özelleştirme – Aracınızın görünümünü ve kullanımını değiştirin.
Wisps – Rakip takımların üstesinden gelmek ve öne geçmek için 14 muhteşem saldırı ve savunma itemi.
 
Macera Modu – Oyunculara temel oyun özelliklerinin ve karakterlerin tanıtıldığı benzersiz bir hikaye deneyimi.
 
Çeşitli Karakterler ve Sınıflar – Sonic evreninden 15 oynanabilir karakter ve hız, teknik ve güç olmak üzere üç karakter sınıfı.
Oyunun Haberleri
Team Sonic Racing 21 Mayıs 2019'a Ertelendi 25 Ekim Team Sonic Racing için Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı 07 Ağustos Team Sonic Racing için Üç Yeni Oynanabilir Karakter Doğrulandı: Amy Rose, Big the Cat ve Four Chao 25 Haziran Team Sonic Racing Ekran Görüntüleri ve Oynanış Videosu 05 Haziran Team Sonic Racing Resmi Olarak Duyuruldu 30 Mayıs Daha Fazla Haber