Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
Tenis simülasyonunda deneyimli kişiler tarafından geliştirilen yeni standart: 30 profesyonel tenisçiden biri olarak oyna, tüm vuruşları öğren, her zeminde ustalaş ve gerçekçi bir kariyer modunu deneyimle. Dünyanın 1 numarası olmak için oyun tarzını ve taktiklerini belirle!
 
TENİSİN EN BÜYÜK YILDIZLARI
• Dünyanın en iyi 30 tenis oyuncusundan biri olarak oyna: Roger Federer, Angelique Kerber, Stan Wawrinka ve sporun efsanelerinin birçoğu.

MÜKEMMEL OLARAK YENİDEN YAPILMIŞ HAREKETLER
• Hareket yakalama teknolojisi ile özenle üretilmiş gerçekçi animasyonlar modern teniste kullanılan tüm vuruşları öğrenmene yardımcı olur: Kesme, lob, falsolu vb.

TÜM OYUN YÜZEYLERİ
• 18 çeşit kort: sert, kil, çim, halı ve hatta parke. Her yüzey oyun koşullarını etkiler.

BÜTÜN BİR KARİYER MODU
• Oyuncunu yarat ve profesyonellere yakışır bir kariyer deneyimi yaşa: antrenman, turnuvalar, ekip idaresi, ekipman alımı vb.

BENSERSİZ BİR TAKTİKSEL BOYUT
• Her maçta hangi stratejiyi kullanacağına karar ver ve rakiplerini yenmek için yetenek kartlarını kullan. 
Oyunun Haberleri
Tennis World Tour Çıkmadan Birkaç Hafta Önce %20 Oranında Tamamlanmıştı 06 Haziran Tennis World Tour Kariyer Modu Fragmanı 17 Nisan Tennis World Tour PC Sistem Gereksinimleri 12 Nisan Tennis World Tour Çıkış Tarihi Duyuruldu 12 Mart Tennis World Tour Duyuruldu, 2018'de Geliyor 19 Mayıs Daha Fazla Haber