Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
The Dark Pictures Anthology yeni korku deneyimleri sunmak için tasarlanan bağımsız sinematik korku oyunu serisi olacak. Her bir oyun birbirinden bağımsız olacak ve yeni bir hikaye, yeni yerler ve yeni oyuncu karakterleri içerecek.
 
The Dark Pictures Anthology'nin ilk oyunu Man of Medan'da dört genç Amerikalı İkinci Dünya Savaşı'ndan kalma bir enkazı bulmak için Güney Pasifik'te bir dalış gezisine çıkar. Fırtınanın bastırmasıyla birlikte gezileri kabusa döner. Kim yaşayacak? Kim ölecek?
Oyuncular geminin kaptanı da dahil olmak üzere beş karakterin rolünü üstlenebilecek.
 
Her bir oyun dallanan hikayeleri, yolları ve sayısız sonları ile tekrar oynanabilir şekilde tasarlanacak. Oyuncuların vereceği kararlar karakterlerin hayatta kalması için büyük önem taşıyacak.
Oyunun Haberleri
The Dark Pictures: Man of Medan İlk Geliştirici Günlüğü 28 Kasım The Dark Pictures: Man of Medan ‘Hayalet Gemi’ Fragmanı 31 Ekim The Dark Pictures: Man of Medan için 9 Dakikalık Oynanış Videosu 23 Ağustos Bandai Namco ve Supermassive Games The Dark Pictures: Man of Medan'ı PS4, Xbox One, PC için Duyurdu 21 Ağustos Daha Fazla Haber