Oyunun Künyesi Tüm Oyunlar
eFootball PES 2021 Çıkış Tarihi: 15 Eylül 2020 Geliştirici: Konami Dağıtıcı: Konami Tür: Spor
eFootball PES 2021 Season Update ile PES'in 25. yılını kutluyoruz; bu güncellemeyi şimdi özel yıl dönümü fiyatıyla edinebilirsiniz
 
eFootball PES 2021 Season Update, geçen seneki ödüllü eFootball PES 2020 oyununun yanında yeni sezon için çeşitli takım ve oyuncu güncellemeleri içerir. Ayrıca UEFA EURO 2020 moduna da sahiptir ve tüm bunlar özel yıl dönümü fiyatıyla geliyor.
 
Bazı lisanslı liglerin ve takımların en son verilerinin güncelleme sonrası yayında mevcut olmayacağını lütfen unutmayın.
 
COVID-19'un devam eden etkisi sebebiyle gerçek yaşamdaki bazı futbol liglerinde ve/veya turnuvalarında ani kural değişiklikleri yaşanabilir. Bunun sonucunda oyundaki kurallar, gerçek yaşamdaki karşılıklarıyla kusursuz bir şekilde örtüşmeyebilir. Gelecek güncellemelerde önceden haber verilmeden ligleri ve turnuvaları etkileyen başka değişiklikler de yapılabilir.
Oyunun BSC Videoları

eFootball PES 2021 Nasıl Olmuş? | İlk İzlenim Bu videomuzda PES serisinin ye...
Daha Fazla oyunun BSC videoları
Oyunun Haberleri
Konami ve Atalanta Özel Partnerlik Anlaşması İmzaladı 26 Mayıs UEFA EURO 2020'ye eFootball PES 2021'in Yepyeni İçerikleriyle Merhaba Deyin 20 Mayıs eFootball.Pro IQONIQ 9. Maç Günü Fikstürü ve Yayın Detayları Belli Oldu 06 Mayıs Konami ve Napoli Uzun Soluklu Bir İş Birliği için El Sıkıştı 28 Nisan eFootball.Pro IQONIQ 8. Maç Günü Sonuçları Belli Oldu 26 Nisan Daha Fazla Haber