3D RPG Ex Astris için Oynanış Videosu Yayınlandı

23.02.2024 18:57 Umut Tandoğan

 
 
Yayıncı GRYPHLINE ve geliştirici Nous Wave Studio, gerçek zamanlı / sıra tabanlı 3D RPG Ex Astris'in beş dakikalık oynanış videosunu yayınladı.
 
Ex Astris yarı gerçek zamanlı, sıra tabanlı bir 3D RPG'dir. Bir araştırmacı olarak Allindo dünyasına dalacak ve harika bir yıldızlararası maceraya atılacaksınız.

''İlk uydu atmosferden geçtiğinde bir gün evreni fethedeceğimize inanıyoruz. Artık şunu fark ettim ki, insanlar sürekli değişen dünyayı geride bırakarak yalnızca dünyanın sınırlarını genişletiyorlar. Araştırmacı. Önünüzdeki matem denizinin sıcaklığını kaybettiğini hiç düşündün mü? Gelgit kıyıya vurduğunda sığ sularda zorlanıyoruz. Dalgalar geri çekildiğinde kumsalda mahsur kalıyoruz. Her bir yıldız sevinecek ve ağıt yakacaktır.''
 
Oynanış videosunda çeşitli saldırı yetenekleri ve ne işe yaradıkları gözükmekte. Videonun devamında ise yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz gösteriliyor. Son kısımlarda ise ana karakter, bulmacaları çözmeye çalışmakta.
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
RPG Tales of the Rays, 23 Temmuz'da Japonya'da Hizmeti Sona Eriyor 2 Dk önce CCT Sezon 1 Global Finalleri'nde Playoff Karşılaşmaları Başlıyor! 13 Dk önce Yarış Oyunu NeoSprint, 27 Haziran'da Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor 14 Dk önce MultiVersus Evrenine Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor 1 Saat önce Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 1 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler