Annapurna Interactive'den Yepyeni Bir Gençlik Oyunu: Mixtape

10.06.2024 16:45 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Annapurna Interactive ve geliştiriciliğini The Artful Escape'in geliştiricisi Beethoven & Dinosaur stüdyosunun üstlendiği yepyeni bir gençlik oyunu duyuruldu. Mixtape adlı yeni proje eğlenceli karakterleri, dinamik unsurları, hikaye odaklı bir yapıyı ve daha fazlasını bizlere sunmayı hedefliyor. Açıklanan detaylara göre oyun Xbox Series ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanacak.
 
Üç kişiden oluşan bir grubun hikayesi 
 
 
 
2025 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi planlanan bu yapım Microsoft tarafından kullanıcılara sunulan Xbox Game Pass hizmeti üzerinden de erişilebilir olacak. Lisedeki son gecelerinde üç arkadaşın büyük bir maceraya atılmasını konu alan Mixtape ilgi çekici müzikleri bünyesinde barındıracak ve aynı zamanda gençlik ateşiyle yanıp tutuşan gruplarla karşı karşıya geleceğiz.
 
Mixtape içerisinde çok çeşitli oynanış dinamikleri bulunacak. Bu dinamikler arasında kaykay yapmak, uçmak, fotoğraf çekmek, beyzbol topuna vurmak, havai fişek gösterisi yapmak ve çok daha fazlası yer alacak. Oyunda görebileceğiniz üzere renkli bir atmosfer ve karakter stili bulunacak. Aynı zamanda farklı ortamlarda ve manzaralarda kendimizi bulabileceğiz.
 
Dikkat çekici oyunun duyuru fragmanına aşağıdan ulaşabilir ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız oyunu Steam platformu üzerinden istek listenize eklemenizde fayda var.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler