Apex Legends Switch Oynanış Fragmanı

02.03.2021 22:39 Gazali Çetinkaya

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, Apex Legends'ın Switch versiyonundan ilk oynanış fragmanını yayınladı.

Oynaması ücretsiz battle royale oyunu 9 Mart'ta Switch için çıkacak.
 
Oyun Switch'te diğer platformlardaki versiyonlarla aynı içeriklere, özelliklere ve sezon ilerleyişine sahip olacak. Cross-play desteği sayesinde Switch kullanıcıları oyunu diğer platformlardaki oyuncularla beraber oynayabilecek.
 
Switch kullanıcılarının sekizinci sezona daha hızlı yetişebilmesi adına tüm Switch oyuncularına Battle Pass için ücretsiz 30 seviye verilecek ve çıkışından iki hafta boyunca iki kat deneyim puanı kazanabilecekler. Switch oyuncularını ayrıca sınırlı süreli ücretsiz efsanevi skin Pathfinder bekliyor.
 
Oynanış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Frostpunk Bu Yıl İçinde Mobile Geliyor 08 Mayıs Gearbox Patronu Yeni Borderlands Oyununun Sinyalini Veriyor 08 Mayıs Epic Games, Birinci Parti PlayStation Özel Oyunları için Sony'ye 200 Milyon Dolar Teklif Etmiş 08 Mayıs Sony, Final Fantasy VII Remake Özel Anlaşmasını Uzattı 08 Mayıs Sniper Ghost Warrior Contracts 2 PS5 Versiyonu Ertelendi 07 Mayıs