Assassin’s Creed Shadows Duyuruldu! İlk Fragman Geliyor

14.05.2024 16:04 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği Assassin's Creed Shadows için yeni detaylar ortaya çıktı. Eski adıyla Assassin's Creed RED (kod adı) olarak bilinen Shadows için yeni sinematik fragman 15 Mayıs tarihinde Türkiye saati ile 19.00'da sunulacak. Fragman YouTube platformu üzerinden paylaşılacak.
 
Feodal Japonya'da geçeceği belirtiliyor 
 
 
 
Assassin's Creed Shadows ilk olarak Eylül 2022 tarihinde duyuruldu ve Feodal Japonya'da geçeceği aktarıldı. Oyunun henüz hangi platformlara çıkış yapacağı ve ne zaman çıkacağı açıklanmamış durumda. Ancak Ubisoft mağazasında yer alan detaylara (HTML verileri) bakacak olursak oyunun PC, PS5, PS4 ve Xbox Series X|S platformlarında piyasaya sürüleceğini söyleyebiliriz.
 
Resmi web sitesinde yer alan platform bilgilerinin henüz doğrulanmadığını belirtelim. Dolayısıyla bunun bir hata olabileceğini de göz önünde bulundurmakta fayda var. Öte yandan Assassin's Creed Shadows'un 15 Mayıs tarihindeki ilk sinematik fragmanı için Twitter platformunda yeni bir gönderi paylaşıldı. Bu paylaşımı aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
RPG Tales of the Rays, 23 Temmuz'da Japonya'da Hizmeti Sona Eriyor 7 Dk önce CCT Sezon 1 Global Finalleri'nde Playoff Karşılaşmaları Başlıyor! 18 Dk önce Yarış Oyunu NeoSprint, 27 Haziran'da Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor 19 Dk önce MultiVersus Evrenine Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor 1 Saat önce Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 1 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler