Assassin's Creed Valhalla 1.3.0 Güncelleme Detayları

27.07.2021 10:42 Mehmet Tandoğan

 
 
Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla için yeni güncelleme 1.3.0'ın bugün yani 27 Temmuz'da yayınlanacağını duyurdu ve tam yama notlarını açıkladı. Bu yama, ana-temel oyun sahipleri için 20 GB olacak. Ancak Season Pass sahipleri için yaklaşık 31 GB boyutunda olacak.
 
Yeni 1.3.0, Güncellemesi, The Siege of Paris için gereken altyapıyı oluşturacak. Ayrıca Sigrblot Festivali'ni de oyuna dahil edecek. Bu festival-etkinlik 29 Temmuz-19 Ağustos arası yapılacak.
 
Daha önce duyurusu yapılan Level Scaling özelliği de bu yama ile oyuna dahil edilecek. Oyuncular bu ayarı kullanarak NPC seviyelerini kendine göre ayarlayabilecek. 
 
Bu son güncelleme bazı optimizasyon ve düzeltmeleri de beraberinde gelecek. Çeşitli animasyon, grafik ve aydınlatma sorunlarını ortadan kaldıracak. Ayrıca performansı ve kararlılığı da iyileştirecek.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Assassin's Creed Valhalla Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Ubisoft Dağıtıcısı: Ubisoft Tür: Aksiyon-Macera Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Hayatta Kalma Bilim Kurgu Oyunu Beyond Contact artık Erken Erişim'de 22 Eylül Puzzle Bobble 3D: Vacation Odyssey 5 Ekim'de Geliyor 22 Eylül Evertried 21 Ekim'de Çıkış Yapacak 22 Eylül NEO: The World Ends with You, 28 Eylül'de PC'ye Geliyor 22 Eylül Excalibur FIFA 21 Turnuvası'na Kayıtlar Başladı 21 Eylül