Bethesda Yeni Oyununu Duyurdu: Marvel's Blade

08.12.2023 14:20 Mehmet Tandoğan

 
 
Bethesda Softworks, Arkane Studios Lyon ve Marvel Games, çizgi roman kahramanı Blade'e dayanan ve orijinal bir hikayeye sahip tek oyunculu, üçüncü şahıs aksiyon oyunu Marvel's Blade'i duyurdu. Platformlar ve çıkış tarihi açıklanmadı. Geliştirme aşaması yeni başladı.
 
Oyun vampir avcısı Blade karakterine odaklanıyor
 
 
 
Marvel ortaklığı ile beraber geliştirilme aşamasında bulunan bu yapım içerisinde vampir avcısı Blade karakteri ile beraber yeni bir maceraya atılıyoruz. Arkane Lyon ekibi tarafından geliştirilen bu yapım içerisinde mevcut karakter ile derin bağlar kurabiliyor ve karaktere yön verme fırsatına sahip olabiliyoruz.

Oyun içerisinde Paris şehrinde bulunuyor ve Paris'in karantinaya alındığını deneyimleyebiliyoruz. Burada gece boyunca vampirler ortaya çıkıyor ve şehri tamamen kaosa sürüklüyor. Kaos sürüklenen şehir, gece boyunca yerel halkın evlerine sığınmasına sebebiyet veriyor ve günün ilk ışıklarıyla beraber de halk tekrardan sokağa çıkmaya hazırlanıyor. Oyun bu temel hikaye etrafında dönüyor.

Blade karakterine yön verebileceğimiz bu yapımın The Game Awards etkinliği kapsamında yeni bir fragmanı bulunuyor. Bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
İşte fragman
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 20 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 1 Saat önce EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 2 Saat önce Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 5 Saat önce Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 7 Saat önce GeForce Now'a Nisan Ayında 10 Yeni Oyun Ekleniyor 9 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler