Beyblade X: XONE Switch ve PC için Duyuruldu

15.05.2024 13:08 Umut Tandoğan

 
 
Video oyun geliştiricisi FuRyu, Switch ve PC (Steam) için “Beyblade aksiyon” oyunu Beyblade X: XONE'u duyurdu. Oyun 14 Kasım'da Japonya'da yayınlanacak.

Switch sürümü fiziksel olarak satışa sunulacak. Ön siparişlere oyunun orijinal bonusu Beyblade dönen top oyuncağı "Shinobi Knife 4-60LF Metal Coat: Blue" dahil. Beyblade X: XONE, oyuncuların Beyblade'lerle savaştığı ve özelleştirdiği Beyblade dönen top oyuncak oyununa benzer bir oyun deneyimi sunmakta.

Stadyumlar, Beyblade X anime serisinde tanıtılan "X Çizgileri"ni içerir ve "X Dash" mekaniğini ve oyunun orijinal "Active Gauge"unu kullanan aksiyon odaklı Beyblade savaşlarının savaş alanıdır. Oyun aynı zamanda seride ilk kez çevrimiçi savaşları da tanıtıyor. Tek oyunculu mod, oyunun orijinal karakterlerinden oluşan yeni bir hikayeye sahip olacak.

Oyunun resmi web sitesi: https://www.cs.furyu.jp/beyblade2024/

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
CCT Sezon 1 Global Finalleri'nde Playoff Karşılaşmaları Başlıyor! 4 Dk önce Yarış Oyunu NeoSprint, 27 Haziran'da Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor 5 Dk önce MultiVersus Evrenine Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor 1 Saat önce Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 1 Saat önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 2 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler