Black Desert PS4 için Duyuruldu; Black Desert Mobile 2019'da Çıkacak

12.06.2019 13:29 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici Pearl Abyss, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu Black Desert'ın PlayStation 4 versiyonunu resmi olarak duyurdu. Bu yıl içinde Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Güney Kore'de çıkış yapacak.

PlayStation 4 versiyonu 2 Temmuz'da ön siparişe açılacak ve ön siparişler oyunun tam sürümüne erken erişim ve oyun içi ödüller içerecek. PlayStation 4 versiyonu yeniden tasarlanmış grafikler ve sesler, konsol deneyimi için optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzü ve PlayStation 4 Pro'da 4K çözünürlük desteği sunacak.
 
Pearl Abyss ayrıca Black Desert Mobile'ın bu yıl içinde dünya genelinde iOS ve Android cihazlar için çıkış yapacağını duyurdu. Black Desert Mobile şu anda sadece Güney Kore, Japonya ve Tayvan'da ulaşılabilir durumda.  
 
PlayStation 4 versiyonu duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

İlgili İçerik Yorumlar 5 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Spider-Man MCU'dan Ayrılıyor 11 Saat önce The Yakuza Remastered Collection PS4 için Duyuruldu 20 Ağustos PES 2020'ye Euro 2020 DLC'si Gelecek 20 Ağustos Doom: Eternal'ın Tek Kişilik Modunun Kaç Saat Süreceği Açıklandı 20 Ağustos Çok Oyunculu Aksiyon Oyunu ReadySet Heroes 1 Ekim'de PS4 için Çıkacak 20 Ağustos