CD Projekt 2022'den İtibaren Aynı Anda Birden Fazla AAA Oyun Geliştirmeye Başlayacak

30.03.2021 19:14 Gazali Çetinkaya

 
Cyberpunk 2077 ve The Witcher serisinin geliştiricisi CD Projekt, şirketin gelecek planlarına dair bazı bilgiler paylaştı.

2022'den itibaren aynı anda birden fazla AAA oyun ve genişleme üzerinde çalışılmaya başlanacak.
 
CD Projekt, piyasaya sunacakları ürünlerde en yüksek kaliteyi sağlarken aynı anda iki global markayla çalışabileceklerinden emin olmak istediklerini belirtiyor.

Tek oyunculu rol yapma oyunları her zaman şirket için öncelikli olarak kalacak ancak The Witcher ile Cyberpunk markalarını yeni alanlar, medya ve içerik türlerine genişletmek istiyorlar. The Witcher: Monster Slayer mobil oyunu ve Cyberpunk: Edgerunners animesi gibi.
 
Şirket online teknolojiler de geliştirmeyi planlıyor ve gelecekteki oyunlarının online özelliklerinin güçlendirilmesine katkı sağlayacak.
 
CD Projekt, Kanadalı oyun geliştirme stüdyosu Digital Scapes'i satın aldı. CD Projekt RED Vancouver adını aldı ve Warsaw, Kraków ve Wroclaw stüdyolarına destek olacak.
 
Ayrıca gelecekteki oyunların pazarlama kampanyaları daha kısa olacak ve oyunun çıkışına daha yakın yapılacak.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Cyberpunk 2077 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: CDProjekt Dağıtıcısı: CD Projekt RED Tür: RPG Çıkış Tarihi: 10 Aralık 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 29 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Bleach: Brave Souls PS4'e Geliyor 16 Nisan Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor 16 Nisan Netflix Castlevania Animasyon Dizisinin Final Sezonu 13 Mayıs'ta Geliyor 16 Nisan Marvel's Spider-Man: Miles Morales ABD'de The Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima'dan Daha Fazla Sattı 16 Nisan King's Bounty II için Yeni Bir Fragman Yayınlandı 16 Nisan