CD Projekt Ekibinin Artık Çoğu The Witcher 4 Üzerinde Çalışıyor

30.03.2024 22:35 Mehmet Tandoğan

 
CD Projekt ekibi tarafından bizlere sunulacak olan The Witcher serisinin yeni oyunu The Witcher 4 için yeni detaylar ortaya çıktı. Polaris kod adı ile beraber karşımıza çıkan proje üzerinde geliştirici ekip şu anda bir hayli yoğunlaşmış durumda.
 
The Witcher 4 için beklentiler yüksek
 
 
CD Projekt ekibi mali yıl kazançlarına yönelik yeni bir konferansta çeşitli açıklamalarda bulundu. Burada geliştirme ekibinin üçte ikisinin The Witcher 4 üzerinde çalışıldığı belirtildi. Şirketin CEO'su Michal Nowakowski, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty'nin piyasaya sürülmesinin ardından oyunda çalışan geliştirici sayısının 17'ye düştüğünü ve diğerlerinin ise başka projelere geçiş yaptığını açıkladı.
 
Nowakowski, diğer taraftan Polaris projesi üzerinde 400'den fazla geliştiricinin yer aldığını açıklayarak en iyi deneyimi oyunculara sunmayı hedeflediklerini aktardı. Ocak ayında CD Projekt ortak CEO'su Adam Badowski, dördüncü ana Witcher oyunu Polaris'in üretim aşamasının bu yıl içerisinde başlamasını umduğunu söyledi.
 
Son olarak geçtiğimiz Kasım ayında proje üzerinde yaklaşık 330 geliştiricinin çalıştığı ve bunun CD Projekt'in en büyük geliştirme ekibi olduğu bildirildi.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
GTA 6 Oyun Fragmanı Gerçek Hayata Uyarlandı 14 Nisan Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 14 Nisan EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 14 Nisan Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 14 Nisan Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 14 Nisan
Forumdan Konular
DH'den Haberler