CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 Hakkında Açıklamalarda Bulundu

14.01.2021 01:13 Gazali Çetinkaya

 
CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 ile ilgili birtakım açıklamalarda bulundu ve oyunculardan tekrar özür diledi.
 
Geliştirici ekip ilk başta oyunun PC'de epik görünmesine odaklanmış ve daha sonra konsollara optimize etmeye çalışmış fakat bu hedefi hafife alınca altından kalkamamışlar. Oyun çıkmadan yaptıkları testlerde konsollarda bu kadar soruna rastlamadıklarını ifade ettiler.
 
PC inceleme kodları basına Aralık ayının başında gönderilmiş. Konsollar için 8 Aralık'ta. Sebebi de oyunun çıkışına birkaç gün kala bile konsol versiyonlarını optimize etmeye çalışıyor olmaları.
 
Oyunun çıkışından bu yana ana odakları iyileştirme ve hata düzeltme yamaları. Yeni yama 10 gün içinde yayınlanacak. Küçük ve büyük çok sayıda yama planlanıyor. İlk ücretsiz indirilebilir içerik de hâlâ 2021'in başları için planlanıyor ancak odak söyledikleri gibi yamalar. Ekip bu yamaları hazırlarken ekstra mesai yapmamaya dikkat ediyor.

Oyunun en kısa zamanda PlayStation Store'a geri dönmesi için Sony Interactive Entertainment ile birlikte çalışıyorlar. İade taleplerinde de geri ödeme yapılmaya başlanmış ve devam ediliyor.
 
PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları 2021'in ikinci yarısında gelecek.
 
Daha fazla detayı en.cdprojektred.com adresi üzerinde bulabilirsiniz.
 
CEO Marcin Iwinski tarafından paylaşılan mesaj:

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Cyberpunk 2077 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: CDProjekt Dağıtıcısı: CD Projekt RED Tür: RPG Çıkış Tarihi: 10 Aralık 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 54 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Destruction AllStars'ın Yeni Fragmanı Oynanabilir Karakterleri Gösteriyor 20 Dk önce Limbo ve Inside Geliştiricisinin Yeni Oyunu Üçüncü Şahıs Açık Dünya 33 Dk önce Olija Hikaye Fragmanı 1 Saat önce Auto Chess PS4 Versiyonu 27 Ocak'ta Erken Erişimden Çıkarak Oynaması Ücretsiz Oluyor 1 Saat önce Puzzle Quest 3 Duyuruldu 1 Saat önce