Call of Duty: Black Ops 6'nın Çıkış Tarihi Açıklandı!

09.06.2024 21:09 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Activision ekibinin üstlendiği Call of Duty: Black Ops 6'nın çıkış tarihi resmi olarak belli oldu. Açıklanan detaylara göre oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam ve Microsoft mağazaları üzerinden satın alınabilecek. 25 Ekim tarihinde piyasaya sürülmesi planlanan bu yapım ayrıca oyun abonelik hizmeti Xbox Game Pass'te de mevcut olacak.
 
Treyarch ve Raven ekipleri tarafından geliştirildi
 
 
 
Call of Duty: Black Ops 6, Treyarch ve Raven ekipleri tarafından geliştirildi ve Soğuk Savaş'ın sona ermesi ile beraber ABD'nin tek güç olarak yer aldığı bir dünyayı bizlere sunuyor. Savaş atmosferleri ile ön plana çıkmaya hazırlanan oyun 90'ların başında geçen bir nişancı aksiyon gerilimini bizlere sunmayı hedefliyor.
 
Seriye sadık kalınarak hazırlanan yeni bölüm içerisinde tek oyunculu modun olacağını söleyebiliyoruz. Campaign yani diğer bir adıyla tek oyunculu hikaye modu içerisinde aksiyon dolu anlar, yüksek riskli soygunlar ve gizli casusluk faaliyetlerinin olduğunu aktarabiliyoruz. Yeni görevlerle beraber geliştirici ekip, tek oyunculu modun dinamik bir oynanış sunduğunu açıklıyor.
 
Zombi modu da yer alıyor 
 
 
 
Diğer taraftan çok oyunculu modun bu yapım içerisinde yer alacağını aktarıyor ek olarak 16 yeni haritanın burada bulunacağını ve 6'ya karşı 6 veya 2'ye karşı 2 gibi çeşitli çevrimiçi oyun modlarının bizlere sunulacağını belirtebiliyoruz. Black Ops 6 ayrıca iki yeni harita ile beraber ölümsüz ordularını alt edebileceğiniz ve hayranların sevdiği zombi modunu da içeriyor.
 
Son olarak oyunun ön sipariş bonusları arasında açık betaya erken erişim, "Woods Operator paketi", Call of Duty: Modern Warfare III ve Call of Duty: Warzone oyunlarında geçerli "Classic Woods Operator" skin'i yer alıyor. Ayrıca "Zombie Woods" ve "Numbers Woods" görünümlerinin de kilidini açabiliyorsunuz.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler