Cyberpunk 2077, 1.23 Yaması Yayınlandı

18.06.2021 15:46 Mehmet Tandoğan

 
 
CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için 1.23 yamasını yayınladı. Ayrıca ekip, yaptığı tüm iyileştirmeleri, düzeltmeleri ve değişiklikleri detaylandıran tam sürüm notlarını açıkladı.
 
1.23 güncellemesi animasyonlar, kullanıcı arayüzü, sahne, fizik ve oyun sistemlerinde çok sayıda kilitlenme düzeltmesini içeriyor. Ayrıca çeşitli sistemlerde bellek optimizasyonları ve bellek yönetimi iyileştirmelerini de içeriyor. 
 
Ek olarak, PC'ye özel bazı düzeltmeler de bu yama ile beraber geliyor. Bu doğrultuda PC'de Alt+Enter ile Pencereli ve Tam Ekran modları arasında geçiş yapıldığında oyunun yanıt vermemesine neden olan bir sorun bu yama ile giderildi.
 
Tam yama notlarına ulaşmak için buraya tıklayın. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Cyberpunk 2077 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: CDProjekt Dağıtıcısı: CD Projekt RED Tür: RPG Çıkış Tarihi: 10 Aralık 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 11 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Indie Houses Direct, 31 Ağustos'ta Başlıyor 04 Ağustos ExZeus: The Complete Collection, Switch'e Geliyor 04 Ağustos Cruis'n Blast, Yeni Fragmanı Yayınlandı 04 Ağustos Skillz, Exit Games'e 50 Milyon Dolar Yatırım Yaptı 04 Ağustos Second Life Oyunundan Gacha Mekaniği Kalkıyor 04 Ağustos