Cyberpunk 2077 – Johnny Silverhand Fragmanı, Oynanış Fragmanı ve Kamera Arkası Videoları

19.11.2020 20:58 Gazali Çetinkaya

CD Projekt RED, bugün düzenlenen Night City Wire sunumunda Cyberpunk 2077'den yeni videolar yayınladı.
 
Keanu Reeves'in karakteri Johnny Silverhand'e yakından bakma fırsatı yakalıyoruz. Johnny Silverhand oyunda Samurai adlı müzik grubunun solisti. Samurai grubunu da İsveçli hardcore punk grubu Refused canlandırıyor.
 
Beş dakikalık yeni oynanış fragmanı ise etkileşimler ve aksiyon sahneleri, yan etkinlikler, karakter gelişimi, hikaye, arka plan ve karakterler hakkında yeni bilgiler içeriyor.
 
Cyberpunk 2077 10 Aralık'ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için Türkçe altyazı desteğiyle birlikte çıkacak. İlk günden geriye uyumluluk aracılığıyla PlayStation 5 ve Xbox Series'te oynanabilecek. Yeni nesil için özel hazırlanmış versiyon 2021'de.
 
Johnny Silverhand Fragmanı (Türkçe Altyazılı)
 
 
Oynanış Fragmanı
 
 
Keanu Reeves Kamera Arkası
 
 
Müzikler Kamera Arkası
 
 
JALI Kamera Arkası (Türkçe Altyazılı)
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Cyberpunk 2077 Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: CDProjekt Dağıtıcısı: CD Projekt RED Tür: RPG Çıkış Tarihi: 19 Kasım 2020
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 40 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sergen "Broken Blade" Çelik, Schalke 04 Esports'a Transfer Oldu! 4 Dk önce Cuphead DLC'si The Delicious Last Course 2021'e Ertelendi 50 Dk önce 2020 All-Star Etkinliği Katılımcıları Belirlendi! 1 Saat önce Steam Sonbahar İndirimi Başladı 1 Saat önce Watch Dogs: Legion Multiplayer 2021'in Başlarına Ertelendi 2 Saat önce