Deathverse: Let It Die için Açılış Sinematiği Yayınlandı

22.09.2022 13:37 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı GungHo Online Entertainment ve geliştirici Supertrick Games, oynaması ücretsiz çok oyunculu hayatta kalma aksiyon oyunu Deathverse: Let It Die'ın açılış sinematiğini yayınladı.
 
Deathverse: Let It Die'da oyuncular hayatta kalma savaş arenasında rakiplerine karşı yarışacak. Çeşitli pvp modları ile hızlı aksiyonu deneyimleyebilecek. Bunun yanı sıra oyuncular kalabalıkların gözlerini kamaştırmak için son teknoloji silahları kullanacak ve kendi orijinal karakterini yaratabilecek.

Öne çıkan özellikleri

- Çekiç, bıçak, katana ve daha fazlasını elde ederek rakiplerinize aman vermeyin
- Saldırganları durdurmak için koruyucu kalkanlar kullanın
- Düşmanları sersemletmek için elektrikli mermiler kullanın
- Oyun tarzınızı kendiniz belirleyin
- Oyunda ilerledikçe çeşitli yeteneklerin kilidini açın.
 
Deathverse: Let It Die 28 Eylül'de PlayStation 5 ve PlayStation 4 için ardından, 5 Ekim'de Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Açılış sinematiği
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Deathverse: Let It Die Platformlar: Geliştirici: Güncellenecek Dağıtıcısı: GungHo Tür: Hayatta Kalma Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
IEM Road to Rio 2022 Turnuvası Başladı! 04 Ekim Dead Space Remake için Oynanış Fragmanı Yayınlandı 04 Ekim Arkanoid: Eternal Battle'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 04 Ekim SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 2023'te Geliyor 04 Ekim Xbox Game Pass'e Ekim Ayı Başlarında Gelecek Oyunlar Açıklandı 04 Ekim