Dexter'ın Yeni Sezonu Finaldeki Hataları Düzeltecek

17.10.2020 01:39 Özgür Eroğlu

 
2006 yılında başlayan ve uzunca bir süre oldukça popüler ve başarılı olan Dexter dizisi yeni sezonu geçtiğimiz gün duyurulmuştu.
 
Tam 7 yıl sonra son bir sezon için ekranlara tekrar dönen dizinin hayranları, her ne kadar 7 yıl önceki finale kızgın olsa da bu habere oldukça sevindi. Yeni sezonun yaratıcılığını yapacak olan Clyde Phillips de bu haberi daha da güzelleştirdi.
 
Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Clyde Phillips, dizinin 7 yıl önceki finalinde yapılan hataları düzelteceklerini söyledi. Bu sezonun aslında bir dokuzuncu sezon olmasını istemediklerini ve sıfırdan başlayacakların söyledi ayrıca. 
 
Yeni sezon 10 bölümlük bir mini dizi şeklinde olacak. Konusunun ne olacağı şu an için belli değil. Dizinin yapımına 2021'in ilk aylarında başlanacak. Yine 2021 yılında da dizinin yayınlanması bekleniyor.  
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dizi Haberleri Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 4 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Sergen "Broken Blade" Çelik, Schalke 04 Esports'a Transfer Oldu! 1 Saat önce Cuphead DLC'si The Delicious Last Course 2021'e Ertelendi 1 Saat önce 2020 All-Star Etkinliği Katılımcıları Belirlendi! 2 Saat önce Steam Sonbahar İndirimi Başladı 2 Saat önce Watch Dogs: Legion Multiplayer 2021'in Başlarına Ertelendi 3 Saat önce