Dragon Age: The Veilguard Tanıtıldı: Ne Zaman Geliyor?

09.06.2024 21:41 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Electronic Arts ve geliştiriciliğini BioWare ekibinin üstlendiği açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon Age: The Veilguard’ın çıkış mevsimi belli oldu. Daha önce Dragon Age: Dreadwolf olarak bilinen bu yapım açıklanan detaylara göre önümüzdeki sonbaharda PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun PC sürümü Steam ve Epic Games mağazası üzerinden mevcut olacak.
 
Oyun daha önce Dragon Age: Dreadwolf olarak biliniyordu
 
 
 
Yozlaşmış tanrıların yüzyıllardır süren karanlığında yer alabileceğimiz yapımda ilgi çekici bir hikayenin olacağından bahsediliyor. Farklı karakter sınıflarının bulunduğu Dragon Age: The Veilguard içerisinde suikastçı, büyücü ve dedektif gibi uzmanlık alanları yer alıyor. Bunun dışında iblislerin, ejderhaların ve kadim tanrıların olduğu bir dünyada bunlarla mücadele etmeye hazırlanıyoruz.
 
Ortaya çıkan bilgiler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda yapım içerisinde kararlarımızın oldukça etkili olduğundan bahsediliyor. Ekibimizle beraber deneyimimizi derinleştirebileceğimiz ve birlikte savaşabileceğimiz oyunda ilgi çekici bir hikayenin de olacağı da söyleniyor.
 
Son olarak oyun için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni oynanış tanıtım videosu için 11 Haziran Türkiye saati ile 18:00’i beklemeniz gerekiyor. Yeni oynanış videosu YouTube üzerinden yayınlanacak.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler