Dragon’s Dogma 2 Çıkış Tarihi Bu Geceki Etkinlikte Duyurulacak!

28.11.2023 19:45 Mehmet Tandoğan

 
 
Capcom tarafından oyunculara sunulacak aksiyon rol yapma devam oyunu Dragon's Dogma 2 için yeni bir sunum bu gece gerçekleştirilecek. 00:00'da yapılacak olan sunum yaklaşık 15 dakika sürecek ve oyundan görüntüler, içerikler ve daha fazlasını içerecek. Sunumda ayrıca çıkış tarihi duyurulacak.
 
Dragon’s Dogma 2 yakında geliyor!
 
 
 
Bu ayın başlarında Capcom, yeni bir sunumun yapılacağını duyurdu. Capcom, yayının yönetmen Hideaki Itsuno ve yapımcı Yoshiaki Hirabayashi tarafından gelecek olan bilgileri içerdiğini bildirdi. 15 dakikalık dolu  dolu bir canlı yayında yepyeni oynanış görüntüleri yer alacak. 
 
Oyuncular tarafından beklenen oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak şu anda Steam, oyunun çıkış tarihini 22 Mart 2024 olarak listeliyor. Şu anda resmi olarak bu durum belli değil ancak bu listelemeyi doğru varsayabiliriz.
 
Etkinliği YouTube ve Twitch üzerinden izleyebileceksiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dragon's Dogma II Platformlar: PC Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Rol Yapma Oyunu (Ryo) Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Suicide Squad: Kill the Justice Beklentileri Karşılayamadı! 24 Şubat PS VR2 için PC Desteği Bu Yıl Geliyor 24 Şubat Mortal Kombat 1 DLC Karakteri Peacemaker'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 24 Şubat Palworld Çok Satmaya Devam Ediyor: Steam'de 15 Milyon Satış! 24 Şubat Kick Platformundan Sonra Twitch'e Erişim Kısıtlaması Getirildi 24 Şubat
Forumdan Konular
DH'den Haberler