Dragon's Dogma 2 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

18.11.2023 18:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Capcom tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Dragon's Dogma 2'nin çıkış tarihi sızdırıldı. Geldiğimiz noktada oyunun ESRB sayfası yayına alındı ve oyunun çıkış tarihi burada ortaya çıktı. ESRB'ye göre Dragon's Dogma 2, 22 Mart 2024'te yayınlanacak.
 
Yayına alınan oyun sayfası kısa süre içerisinde kaldırıldı 
 
 
 
Çıkış tarihinin bulunduğu bu sayfayı tahmin edebileceğiniz gibi Capcom hızlı bir şekilde kaldırdı. Neyse ki Wario64 adlı bir kullanıcı sayfa kaybolmadan önce bir ekran görüntüsü aldı. Bu ekran görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz. Şu anda listeyi göremesek de içerdiği çıkış tarihi büyük olasılıkla doğru olarak kabul ediliyor. Capcom'un bu duruma bu kadar hızlı tepki vermesi de işleri karıştırıyor.
 
 
 
Öte yandan Capcom'un 28 Kasım'da Dragon's Dogma 2 için bir canlı yayın etkinliği düzenleyeceğini de belirtmekte fayda var. Bu etkinlik sırasında Capcom daha fazla oynanış videosu ve detayı bizlere sunmayı hedefliyor. Tahmin edilene göre bu etkinlik sırasında oyunun çıkış tarihi de açıklanacak. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dragon's Dogma II Platformlar: PC Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Rol Yapma Oyunu (Ryo) Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
DirectSR Teknolojisi FSR, DLSS ve XeSS'i Birleştiriyor (Video) 22 Dk önce Karınca Olup Koloni Kuracağınız Empire of the Ants Neler Sunacak? 16 Haziran Mayıs Ayının En Çok İndirilen PS5 Oyunu Sea of Thieves Oldu 16 Haziran Epic Games Bir Sonraki Hafta Hangi Oyunları Ücretsiz Verecek? 16 Haziran Xbox Games 2024 Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 16 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler