Dragon’s Dogma II Satışları Güncellendi: İşte Yeni Sayı

02.04.2024 12:46 Mehmet Tandoğan

 
 
Capcom tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon's Dogma II'nin yeni satış sayıları açıklandı. Detaylara göre oyun 2.5 milyon satış sayısını aşmış durumda. Diğer taraftan Dragon's Dogma serisinin toplam satışlarına bakacak olursak 10 milyon adede ulaştığını söyleyebiliriz.
 
Dragon’s Dogma 2 satmaya devam ediyor 
 
 
 
Dragon's Dogma II, 22 Mart tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Oyunda üst düzeye grafikler, animasyon tarzı, dövüş sistemi ve daha fazlası yer alıyor. Açık bir dünyada büyük bir maceraya atıldığımız bu yapımda hızlı seyahat sistemi arka planda kalıyor ve bu dünyayı koşarak veya diğer araçlarla seyahat ederek keşfetmeye hazırlanıyorsunuz.
 
Serinin ilk oyunu 2012 yılında piyasaya sürüldü ve o günden bu yana seri 10 milyondan fazla sattı. Oyuncular tarafından sevilen yapıyı içeren bu oyunlar hala çok oynanmaya ve satmaya devam ediyor.
 
Öte yandan oyun çıkışı ile beraber eleştirileri de beraberinde getirdi. Çünkü oyunda 21 farklı ek paketin bulunması hayranları bir hayli hayal kırıklığına uğrattı. Diğer taraftan Cyberpunk ve The Witcher geliştiricisi CD Projekt, tek oyunculu oyunlarda mikro ödeme sisteminin oldukça gereksiz olduğunu vurguladı.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Dragon's Dogma II Platformlar: PC Geliştirici: Capcom Dağıtıcısı: Capcom Tür: Rol Yapma Oyunu (Ryo) Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
GTA 6 Oyun Fragmanı Gerçek Hayata Uyarlandı 1 Dk önce Star Citizen'in PC Sistem Gereksinimleri Güncellendi 1 Saat önce EA Play Abonelik Hizmetine Zam Geldi: İşte Türkiye Fiyatı 2 Saat önce Fallout 76 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz 5 Saat önce Stellar Blade İçin Geliştirici Günlüğü Yayınlandı 7 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler