DreadOut 2 Temmuz Ayında PlayStation ve Xbox Konsollarına Geliyor

22.06.2022 18:05 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Digerati ve geliştirici Digital Happiness, üçüncü şahıs aksiyon macera hayatta kalma korku oyunu DreadOut 2'yi 15 Temmuz'da Xbox Series ve Xbox One için ardından 20 Temmuz'da PlayStation 5 ve PlayStation 4 konsolları için yayınlayacağını duyurdu. DreadOut 2, ilk olarak 21 Şubat 2020'de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü.
 
DreadOut 2, Endonezya doğaüstü kültürü ile sentezlenen üçüncü şahıs, aksiyon - macera, hayatta kalma korku oyunu. Bir şehir keşfetme oyunu.
 
DreadOut tarzı telefonla hayalet avlama ve yeni aksiyon dolu savaşlarla doğaüstü şehri keşfedin. Temelde korku oyunu olsa da; saçma lise problemleri, sosyal hayat eleştirisi ve unutulmaz anlarıyla DreadOut 2 hayatta kalma - korku oyunlarına yeni bir tarz getiriyor. 
 
Steam sayfası
 
https://store.steampowered.com/app/945710/DreadOut_2/
 
Fragman videosu
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
DreadOut 2 Platformlar: PC Geliştirici: Digital Happiness Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Korku Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 3 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Monster Hunter Rise Satışları 10 Milyonu Aştı 13 Dk önce Kart Oyunu Inscryption Avustralya'da PS4 için Derecelendirildi 27 Dk önce League of Legends 2022 Yaz Mevsimi’nde 4. Hafta Karşılaşmaları Tamamlandı! 04 Temmuz Witch on the Holy Night PS4 ve Switch için 8 Aralık'ta Batıya Geliyor 04 Temmuz Mario + Rabbids Sparks of Hope'un Dosya Boyutu Belli Oldu 04 Temmuz