EA Sports FC 24'te Komik Bir Hata Maçın Gidişatını Değiştiriyor

22.10.2023 16:39 Mehmet Tandoğan

 
 
Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan EA Sports FC 24 oyununda tuhaf hatalar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu sefer karşımıza oyunda futbolcuyla beraber baldırımıza topu yerleştirebiliyor ve böylece rakibin kalesine gol atabiliyoruz.
 
Tuhaf hata maçın gidişatını değiştiriyor
 
 
 
Baldırda top sürme olarak adlandırılan bu komik hata özel bir hareketle beraber ortaya çıkıyor. Yaptığınız belirli tuşlamalarla beraber gerçekleştirilen bu hata ile beraber topu baldıra yapıştırabiliyor ve dilediğiniz gibi topla beraber koşabiliyorsunuz. Topun bu durumda olmasıyla beraber rakip, topu ele geçiremiyor. 
 
Bu açık şu anda sosyal medyada yaygın olarak paylaşılıyor ve haksız bir avantaj elde etmek için bunu kullanan oyuncuların sayısı giderek artıyor. Bu durumda geliştirici ekibin bu hatayı bir an önce düzeltmesi gerekiyor. 
 
Bu tarz hatalar bu oyun özelinde oldukça fazla karşımıza çıkabiliyor ve oyuncular bu durumdan oldukça şikayetçi.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Electronic Arts Platformlar: PC Geliştirici: Electronic Arts Dağıtıcısı: Electronic Arts Tür: Oyun Firması Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Suicide Squad: Kill the Justice Beklentileri Karşılayamadı! 24 Şubat PS VR2 için PC Desteği Bu Yıl Geliyor 24 Şubat Mortal Kombat 1 DLC Karakteri Peacemaker'ın Çıkış Tarihi Açıklandı 24 Şubat Palworld Çok Satmaya Devam Ediyor: Steam'de 15 Milyon Satış! 24 Şubat Kick Platformundan Sonra Twitch'e Erişim Kısıtlaması Getirildi 24 Şubat
Forumdan Konular
DH'den Haberler