Elite Dangerous: Odyssey Çıkışında VR Desteklemeyecek

08.06.2020 16:27 Gazali Çetinkaya

 
Frontier Developments'ın uzay simülasyonu Elite Dangerous ana oyunu ve Horizons PC'de Valve Index, HTC Vive ve Oculus Rift üzerinde sanal gerçeklik desteği sunuyor fakat yeni genişleme paketi Odyssey VR desteği ile birlikte çıkmayacak.
 
Odyssey ile birlikte oyuncular ilk defa uzay gemisinden çıkarak gezegenleri yaya olarak keşfedebilecek fakat bu deneyimi sanal gerçeklik ile yaşayamayacaklar. En azından çıkışında.
 
Topluluk yöneticisi Tim Smith tarafından belirtilene göre "VR teknolojisinin büyük bir hayranıyız ve Elite Dangerous ile sunduğumuz VR deneyiminden gurur duyuyoruz. Odyssey ile tanıtılacak yeni oynanış, mekanikler ve özelliklerde aynı VR deneyimini sunacağımızdan emin olmak için yeniden inceleme yapmamız gerekli. Bu da Odyssey'nin çıkında VR ile uyumlu olmayacağı anlamına geliyor." 
 
Odyssey 2021'in başlarında PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. Detaylar ve fragman için buradaki habere göz atabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Elite: Dangerous Platformlar: PC PS4 XBOX ONE Geliştirici: Frontier Developments Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: MMO Çıkış Tarihi: 16 Aralık 2014
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
The King of Fighters XV Benimaru Nikaido Fragmanı 18 Dk önce AMD CEO'su PS5 Stok Sıkıntısının 2021'in Ortasına Kadar Devam Edeceğini Söylüyor 1 Saat önce Fallout: New Vegas Modu The Frontier Kaldırıldı 2 Saat önce Slay the Spire Şubat'ta Android'e Geliyor 11 Saat önce Yeni Nesil Pinball FX Duyuruldu 27 Ocak