Enis Kirazoğlu'nun Başında Olduğu Anomaly Agent'ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu

07.01.2024 20:34 Mehmet Tandoğan

 
 
Enis Kirazoğlu'nun başında bulunduğu Phew Phew Games tarafından geliştirilme aşamasında bulunan aksiyon macera platform oyunu Anomaly Agent'ın Türkiye fiyatı belli oldu. Steam platformu üzerinden yayınlanmayı bekleyen oyun 4,99 dolar olarak satışa sunulacak. Ayrıca çıkışa özel yüzde 20 indirimle beraber 3,99 dolara satın alabileceksiniz.
 
İlgi çekici platform öğelerine sahip bir yapım 
 
 
 
Cyberpunk teması ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan ve Türk yapımı olan Anomaly Agent oyunu içerisinde müzikler eşliğinde çatışmalara girebiliyorsunuz. Hikaye üzerinde etki edebileceğimiz ve çeşitli seçim anları ile beraber karşılaşabileceğimiz yapımda, platform odaklı bir aksiyon macera deneyimi sunuluyor.
 
Oyun içerisinde yer aldığınız süre boyunca özel ekipmanlar kullanabiliyor, karşınıza çıkan düşmanları ortadan kaldırabiliyor, bizleri kovalayan düşmanlardan akrobatik bir şekilde kaçabiliyor, olayların gidişatına yön verebiliyor ve ilgi çekici karakterlerle beraber karşılaşabiliyoruz. Akıcı hareketlerin ve kombinasyonların yer aldığı yapım, 24 Ocak tarihinde Türkçe dil desteği ile beraber çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Tanıtım fragmanı
 
 

İlgili İçerik Yorumlar 17 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
MultiVersus Evrenine Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor 15 Dk önce Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 54 Dk önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 1 Saat önce The Sims Benzeri Life by You Sürümü Süresiz Olarak Ertelendi 20 Mayıs IGG Dünyanın İlk Uluslararası Çevrimdışı SLG Turnuvası’nı Düzenledi! 20 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler