Euro Truck Simulator 2: Road to the Black Sea DLC'si 5 Aralık'ta Çıkacak

28.11.2019 23:01 Gazali Çetinkaya

 
SCS Software, Euro Truck Simulator 2'nin Road to the Black Sea indirilebilir içeriğinin 5 Aralık'ta çıkış yapacağını duyurdu.

İndirilebilir içerik Romanya, Bulgaristan ve Türkiye'nin Trakya bölgesini oyuna ekleyecek.

İndirilebilir içeriğin tanıtım yazısı:
 

Euro Truck Simulator 2 sürücüleri 5 Aralık'tan itibaren Transilvanya'nın ormanlık bölgesi ile tanınan Romanya'da; Karpat Dağları ile çevrelenen, çeşitli arazileri ve Karadeniz kıyı şeridine sahip Bulgaristan'da ve Avrupa'nın en büyük şehri İstanbul'a açılan kapı Türkiye'nin Trakya bölgesinde şirketlerini genişletebilecek ve teslimat yapabilecekler.
 
Büyük şehirlerden ülkedeki küçük köylere kadar sürücüler Karadeniz boyunca doğal kıyı şeridi olan yollarda araçlarını kullanabilecekler.
 
Bu bölgeler oyuncuların teslim alması için çiftlikler, tomruk şirketleri ve madencilik endüstrisi gibi çeşitli endüstriler de içerecek.

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Euro Truck Simulator 2 Platformlar: PC Geliştirici: SCS Software Dağıtıcısı: Bağımsız Tür: Simülasyon Çıkış Tarihi: 19 Ekim 2012
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayerUnknown'un Tanıttığı "Prologue" Bir Shooter Olmayacak 1 Saat önce Ghost of Tsushima'nın Açık Dünya Haritasında "Waypoint" Olmayacak 3 Saat önce My Hero One’s Justice 2 Karakter Fragmanı 3 Saat önce Gladiux Teaser Fragman 3 Saat önce P.T.'nin Bir Sırrı Daha Çözüldü 3 Saat önce