Genshin Impact PS5 Versiyonu ve 1.5 Güncellemesi 28 Nisan'da Geliyor

16.04.2021 19:56 Gazali Çetinkaya

 
Geliştirici miHoYo, Genshin Impact'in PlayStation 5 versiyonunun ve tüm platformlar için 1.5 güncellemesinin 28 Nisan'da yayınlanacağını duyurdu.

PlayStation 5 versiyonu 4K çözünürlük, gelişmiş dokular ve hızlı yükleme süreleri sunacak.
 
Beneath the Light of Jadeite adlı 1.5 güncellemesi Eula ve Yanfei olmak üzere iki yeni oynanabilir karakter getirecek. Eula, beş yıldızlı bir karakter ve Claymore kullanıyor. Yanfei ise dört yıldızlı bir Pyro ve Catalyst kullanıyor. Güncelleme ayrıca yeni etkinlikler ile yeni düşmanlar içerecek ve oyuncuların kendi evini inşa edip özelleştirmesine imkan tanıyacak.
 
Oynaması ücretsiz açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Genshin Impact şu anda PlayStation 4, PC, iOS ve Android üzerinde ulaşılabilir durumda. Switch versiyonu da geliştiriliyor.

1.5 güncellemesi fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Genshin Impact Platformlar: PC Mobil PS4 Geliştirici: Mihoyo Dağıtıcısı: Mihoyo Tür: RPG Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur's Gate: Dark Alliance 20 Mayıs'ta Switch'e Geliyor 3 Saat önce Divinity: Original Sin 2 iPad için Çıktı 3 Saat önce CD Projekt RED, The Witcher 2'nin 10. Yıl Dönümünü Hediyelerle Kutluyor 3 Saat önce Hollow Knight: Silksong Geliştiricisi E3 2021'de Duyuru Yapmayı Planlamıyor 4 Saat önce Ancestors: The Humankind Odyssey Bir Milyondan Fazla Sattı 4 Saat önce