Half-Life 1 Steam'de Ücretsiz: 20 Kasım'a Kadar Kütüphaneye Ekleyebilirsiniz!

18.11.2023 16:10 Mehmet Tandoğan

 
 
Valve tarafından oyunculara sunulan ve nişancı aksiyon oyun sektörüne yön veren yapımlardan biri olan Half-Life oyunu şu anda Steam'de ücretsiz hale geldi. Artık 20 Kasım'a kadar PC oyuncuları oyunun Steam sayfasını ziyaret edebilir ve ücretsiz olarak kütüphanenize  ekleyebilirsiniz.
 
Oyuncular ve eleştirmenler tarafından beğenilen bir yapım
 
 
 
Elliden fazla yayın organı tarafından Yılın Oyunu olarak nitelendirilen, Valve'nin sahneye ilk çıktığı yapım olan ve ödül kazanmış teknoloji ile geliştirilmiş Half-Life, oyunculara gerçekçi ve korkunç bir Dünyada nasıl hayatta kalacaklarını aktarıyor. Ayrıca arkadaşlarınıza ve dünya etrafındaki düşmanlara karşı oynamanızı sağlayan çok oyunculu bir modu da içeriyor.
 
Oyunu geçtiğimiz günlerde ücretsiz bir şekilde sunuldu ancak birçok kullanıcı hesaplarına eklemeye çalışırken sorunla karşılaştı. Şimdi ise bu sorun çözülmüş durumda ve artık oyunu sorunsuzca kalıcı bir şekilde kütüphanenize dahil edebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Half-Life 2: Update Platformlar: PC Geliştirici: Açıklanmadı Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: Action Çıkış Tarihi: 27 Mart 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
CCT Sezon 1 Global Finalleri'nde Playoff Karşılaşmaları Başlıyor! 5 Dk önce Yarış Oyunu NeoSprint, 27 Haziran'da Konsollar ve PC İçin Çıkış Yapıyor 6 Dk önce MultiVersus Evrenine Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor 1 Saat önce Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 1 Saat önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 2 Saat önce
Forumdan Konular
DH'den Haberler