Half-Life 1 Steam'de Ücretsiz: 20 Kasım'a Kadar Kütüphaneye Ekleyebilirsiniz!

18.11.2023 16:10 Mehmet Tandoğan

 
 
Valve tarafından oyunculara sunulan ve nişancı aksiyon oyun sektörüne yön veren yapımlardan biri olan Half-Life oyunu şu anda Steam'de ücretsiz hale geldi. Artık 20 Kasım'a kadar PC oyuncuları oyunun Steam sayfasını ziyaret edebilir ve ücretsiz olarak kütüphanenize  ekleyebilirsiniz.
 
Oyuncular ve eleştirmenler tarafından beğenilen bir yapım
 
 
 
Elliden fazla yayın organı tarafından Yılın Oyunu olarak nitelendirilen, Valve'nin sahneye ilk çıktığı yapım olan ve ödül kazanmış teknoloji ile geliştirilmiş Half-Life, oyunculara gerçekçi ve korkunç bir Dünyada nasıl hayatta kalacaklarını aktarıyor. Ayrıca arkadaşlarınıza ve dünya etrafındaki düşmanlara karşı oynamanızı sağlayan çok oyunculu bir modu da içeriyor.
 
Oyunu geçtiğimiz günlerde ücretsiz bir şekilde sunuldu ancak birçok kullanıcı hesaplarına eklemeye çalışırken sorunla karşılaştı. Şimdi ise bu sorun çözülmüş durumda ve artık oyunu sorunsuzca kalıcı bir şekilde kütüphanenize dahil edebilirsiniz. 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Half-Life 2: Update Platformlar: PC Geliştirici: Açıklanmadı Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: Action Çıkış Tarihi: 27 Mart 2015
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 2 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Point Blank Güncellenmiş Harita Taktikleri 30 Kasım Crash Bandicoot Serisi İçerisinde Öne Çıkan Oyunlar 30 Kasım Tom Clancy's Hangi Oyunlar Var: Öne Çıkanlar 30 Kasım Metal Gear Solid: Tüm Oyunlar 30 Kasım Öne Çıkan Need for Speed Oyunları 30 Kasım
Forumdan Konular
DH'den Haberler