Helldivers 2 İçin Star Wars Modu Ortaya Çıktı

13.05.2024 18:07 Mehmet Tandoğan

 
 
Arrowhead Game Studios tarafından geliştirilen ve Sony tarafından yayınlanan nişancı aksiyon oyunu Helldivers 2 için oldukça ilgi çekici bir Star Wars modu ortaya çıktı. YouTube ve Twitter üzerinde içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan ToastedShoes bu modu tüm detaylarıyla bizlere tanıttı.
 
24 dakikalık video modu tam anlamıyla tanıtıyor
 
 
 
Detaylara bakacak olursak karşılaştığımız Star Wars modu Klon Savaşları'ndan ilham alıyor. Yayınlanan 24 dakikalık video içerisinde modun tüm detaylarına kadar hakim olabiliyor ve ikonik Klon askerlerini burada görebiliyoruz. Modern bir görünüşle beraber yer aldığımız mod dahilinde ayrılıkçı droidlere, B1'lere ve daha fazlasına hakim olabiliyoruz.
 
Çevrimiçi çok oyunculu bir yapıyı bünyesinde barındıran Helldivers 2 için yeni mod elbette tartışmaları da beraberinde getiriyor. Çünkü oyuna eklenen ve resmi olmayan mod, oyundan banlanmanıza sebep olabilir. Dolayısıyla çevrimiçi destekli oyunlarda bu tarz modları kullanırken oldukça dikkat etmenizi öneriyoruz.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 25 Dk önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 1 Saat önce The Sims Benzeri Life by You Sürümü Süresiz Olarak Ertelendi 20 Mayıs IGG Dünyanın İlk Uluslararası Çevrimdışı SLG Turnuvası’nı Düzenledi! 20 Mayıs Ghost of Tsushima En İyi Tek Oyunculu "Playstation PC" Oyunu Oldu! 20 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler