Housemarque Şimdiye Kadarki En İddialı Oyunu Üzerinde Çalışmak için Diğer Projelerini Durdurdu

24.01.2020 09:12 Gazali Çetinkaya

 
Resogun, Nex Machina ve Matterfall oyunlarının arkasındaki Finlandiyalı stüdyo Housemarque, şimdiye kadarki en iddialı oyunu üzerinde çalışmak için diğer tüm projelerini beklemeye aldığını duyurdu.

Beklemeye alınan projeler arasında Stormdivers da var. 2018'in başlarında duyurulan battle royale türündeki Stormdivers'ın 2019'da çıkması planlanıyordu. Haliyle ertelendi ve yeni çıkış tarihi de verilmedi.
 
Housemarque CEO'su Ilari Kuittinen tarafından belirtilene göre, bu iddialı oyun neredeyse üç yıldır geliştiriliyor ve tam üretim aşamasına geçildi. Stüdyodaki tüm 80 geliştirici de odağını tamamen bu oyuna çevirmiş ve henüz açıklanmayan bir partner yayıncı da bu projeye dahil olmuş durumda.
 
Ilari Kuittinen konu ile ilgili olarak "Housemarque, bu yaz 25. yılını kutlayacağı için çok heyecanlı ve yeni oyunumuz ile hayranlarımızı şaşırtacağımızdan eminiz. Oyunu duyuracağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Oyun tamamen tamamlandığında ve piyasaya sunulduğunda hayranlarımızın tepkisini görmek için sabırsızlanıyoruz. Daha önce hiç bu ölçekte bir oyun sunmamıştık. Yayıncı ortağımızın üzerinde çalıştığımız oyunu tanıtmasına az bir süre kaldı." 
 
Oyun hakkında şimdilik daha fazla bir bilgi yok.

İlgili İçerik Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Boston Belediye Başkanı Marty Walsh Sony'ye PAX East Etkinliğine Katılma Çağrısında Bulundu 5 Saat önce Obsidian'ın Hayatta Kalma Oyunu Grounded'ın Steam Sayfası Açıldı 6 Saat önce Tekken Serisinin Satışları 49 Milyonu Aştı 22 Şubat A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi 22 Şubat Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak 22 Şubat