Indiana Jones and the Great Circle'dan Yepyeni Fragman Geldi

09.06.2024 23:06 Mehmet Tandoğan

 
 
Bethesda Softworks ve MachineGames heyecanla beklenen Indiana Jones and the Great Circle oyununun yeni fragmanını yayınladı. Beş buçuk dakikalık fragmanda oyun hakkında birçok detay bizlere sunuldu.
 
Seçimlerimizle gidişata yön verebileceğimiz macera deneyimi 
 
 
 
Raiders of the Lost Ark ve The Last Crusade filmleri arasında geçen birinci şahıs tek oyunculu macerada 1937 yılında tarihin en büyük gizemlerinden birini çözmek için Indiana Jones'un macerasına atılıyoruz. Kötü güçler, Great Circle ile bağlantılı kadim bir gücün sırrını bulmak için dünyayı araştırıyor ve onları durdurabilecek tek kişi ise tahmin edebileceğiniz üzere Indiana Jones.
 
Son Wolfenstein serisinin arkasındaki ödüllü stüdyo MachineGames tarafından geliştirilen ve Hall of Fame oyun tasarımcısı Todd Howard'ın yapımcılığını üstlendiği bu sinematik aksiyon macera oyununda sürükleyici aksiyon ve ilgi çekici bulmacalarla dolu bir dünya bizleri bekliyor. Indiana Jones'un keskin zekası, kurnazlığı ve kendine özgü mizahıyla atılacağımız oyunda tüm zamanların en büyük gizemlerinden birini keşfetmeye hazırlanıyoruz.
 
Hikayenin gidişatını etkileyen seçimleri yaparak kendi maceranızı yaşayabileceğimiz Indiana Jones and the Great Circle, 2024 yılında Xbox Series X|S ve PC (Steam ve Epic Games) için çıkış yapacak. Oyun ayrıca ilk günden itibaren Xbox Game Pass'te de yer alacak.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 6 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler