Jump Rope Challenge Nintendo eShop'tan Ayrılmıyor

30.09.2020 15:42 Gazali Çetinkaya

 
15 Haziran'da ücretsiz olarak Switch için çıkan Jump Rope Challenge Nintendo eShop'tan ayrılmıyor. En azından şimdilik.

Oyunun normalde bugün Nintendo eShop'tan kaldırılması planlanıyordu fakat Nintendo'nun yapmış olduğu duyuruya göre oyunun yeni bir bildiriye kadar Nintendo eShop'ta kalmasına karar verildi.
 
Japonya'da evden çalışırken küçük bir grup Nintendo geliştiricisi tarafından günlük yaşamlarına hızlı ve eğlenceli bir hareket eklemek için basit bir etkinlik olarak oluşturulan Jump Rope Challenge, oyuncuların bir çift Joy-Con kontrolcüsü kullanarak ve bunları bir atlama ipinin kolları olarak hayal ederek ip atlayabilmesine olanak sağlıyor. Her bir kişide bir Joy-Con ile iki hane üyesi beraber de oynayabilir ve en yüksek skora ulaşmak için yarışabilir. İp atlayamayanlar veya alt kattaki komşuları rahatsız etmekten endişe duyanlar için oyuncular dizlerini bükebilir veya herhangi bir gürültü yaratmadan oyunu oynamak için kollarını hareket ettirebilirler.
 
Buradan ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Furi Geliştiricisinin Yeni Oyun Haven'ın Çıkış Tarihi Duyuruldu 5 Dk önce Tropico 6, Surviving the Aftermath ve Griftlands Switch'e Geliyor 1 Saat önce Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 1 Saat önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 1 Saat önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 2 Saat önce