Kirby Fighters 2 Switch için Çıktı

24.09.2020 08:47 Gazali Çetinkaya

 
Dünkü sızıntıdan sonra Nintendo, Kirby Fighters 2'yi resmi olarak duyurdu ve duyurulmasıyla birlikte çıkışını gerçekleştirdi.

İki boyutlu dövüş oyunu Kirby Fighters 2 üç oyun modu ile geliyor. Dört oyuncuya kadar destekleyecek Battle modunda herkes tek veya takım halinde dövüşecek. Hedef, rakibin sağlığını sıfıra indirmek. Online mod, yerel mod ve tek bir Switch sistemi üzerinden dört Joy-Con ile dört oyuncu desteklenecek.

Story modunda bir arkadaşınızla birlikte her bir kattaki düşmanları mağlup ederek bir üst kata ulaşmaya çalışacaksınız. Kulenin en üstünde Meta Knight ve King Dedede son boss olarak sizleri bekliyor olacak. Son olarak Single-Handed modunda tek başınıza dövüşeceksiniz.

Kazanmaktaki kilit nokta yetenekleri kopyalamak. Toplamda 17 tane kopyalanabilir yetenek bulunacak. Kirby karakterlerinin yanı sıra Bandana Waddle Dee, Meta Knight, King Dedede, Gooey ve Magolor gibi tanıdık yüzler de oynanabilir karakter olarak yer alacak. Toplamda 22 karakter dövüşmek için hazır.

Kazandıkça seviye atlayacak ve çeşitli kozmetik içeriklerin kilidini açabileceksiniz.

Kirby Fighters 2 Nintendo eShop'ta $19.99 fiyattan satışta.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Tropico 6, Surviving the Aftermath ve Griftlands Switch'e Geliyor 11 Dk önce Haftalık Oyun Önerisi 30: GONNER 2 28 Dk önce Yeni PlayStation App Bugün Çıkıyor 47 Dk önce Halo: Infinite Yönetmeni Chris Lee Projeden Ayrıldı 1 Saat önce AMD, Radeon RX 6000 Serisi Ekran Kartlarını Duyurdu 2 Saat önce