Korku oyunu The Texas Chain Saw Massacre'ın çıkış tarihi açıklandı

17.03.2023 14:14 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncı Gun Interactive ve geliştirici Sumo Nottingham tarafından oyunculara sunulacak olan korku hayatta kalma oyunu The Texas Chain Saw Massacre'ın 18 Ağustos'ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağı açıklandı. Oyun ayrıca Xbox Game Pass hizmetinde de mevcut olacak. Öte yandan oyunun 25 Mayıs'ta teknik bir testinin yapılması planlanıyor.
 
Klasik bir hayatta kalma korku deneyimi sunulacak
 
 
 
The Texas Chain Saw Massacre, ikonik 1974 korku filmine dayanan bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde çevrimiçi bir yapı bizleri karşılayacak ve bu yapı içerisinde hayatta kalmaya çalışacağız. Korku ve aksiyon unsurlarının da yer aldığı oyun içerisinde sağa sola gizlenebilecek, etrafı gözetleyebilecek ve hayatta kalmak için elimizden geleni yapacağız.
 
Oyun içerisinde korku dünyasının en ünlü isimleri yer alacak ve bunların kontrolünü elimize alabileceğiz. Gerilim dolu anları bizlere yansıtmayı hedefleyen The Texas Chain Saw Massacre'da çıkışa erişmek ve özgürlüğe kavuşmak için gizlilik öğelerini kullanacağız.
 
The Texas Chain Saw Massacre çıkış tarihi fragmanı
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
The Texas Chain Saw Massacre Platformlar: PC Geliştirici: Açıklanmadı Dağıtıcısı: Açıklanmadı Tür: Action Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 25 Dk önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 1 Saat önce The Sims Benzeri Life by You Sürümü Süresiz Olarak Ertelendi 20 Mayıs IGG Dünyanın İlk Uluslararası Çevrimdışı SLG Turnuvası’nı Düzenledi! 20 Mayıs Ghost of Tsushima En İyi Tek Oyunculu "Playstation PC" Oyunu Oldu! 20 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler