League of Legends'da Mevsimin En İyisi 1 Nisan'da Belli Oluyor!

24.03.2023 22:32 Hamit Can Sayılgan

 
 
     Şampiyonluk Ligi’nde mevsim finalleri vakti geldi. 2023 Kış Mevsimi Finali’yle birlikte mevsim sona erecek ve en başarılı üç takım Türkiye’yi EMEA Masters’ta temsil edecek.
 
     Toplamda altı adet 5 maçlık seriye sahne olacak olan mevsim finalleri, 22 Mart Çarşamba günü başlıyor. Final dışındaki bütün karşılaşmalar saat 20.30’da başlayacak.

1. Tur: 22-23 Mart
2. Tur: 24-28 Mart
Yarı Final: 30 Mart
Final: 1 Nisan

     Mevsimin en iyi takımının belli olacağı 2023 Kış Mevsimi Finali, 1 Nisan Cumartesi günü başlayacak.. Karşılaşma, oyuncuların da katılımıyla birlikte, Ninja Stüdyosu’nda ve seyircisiz olarak gerçekleşecek.

     13 EMEA Yerel Lig’inden en iyi takımların mücadele edeceği EMEA Masters’ta heyecan 4 Nisan’da başlıyor. Toplamda 28 takımın mücadele edeceği ve 4 hafta boyunca sürecek olan turnuvada Şampiyonluk Ligi, 3 takımla birlikte temsil edilecek.

Ön Eleme Aşaması: 4-7 Nisan
Grup Aşaması: 11-14 Nisan
Çeyrek Final: 18-20 Nisan
Yarı Final: 25-26 Nisan
Final: 29 Nisan

     DenizBank İstanbul Wildcats ve FUT Esports, EMEA Masters’a katılmayı garantiledi. Turnuvada yer alacak son Şampiyonluk Ligi temsilcisi, mevsim finallerinin ardından belli olacak.
 
     Mevsim finalleri, KMF 2023 ve EMEA Masters maçları LoLespor Youtube ve RiotGamesTurkish Twitch kanalından canlı olarak yayınlanacak.
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
League of Legends Platformlar: PC Geliştirici: Riot Games Dağıtıcısı: Riot Games Tür: MOBA Çıkış Tarihi: 27 Ekim 2009
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Arizona Sunshine II PS VR2 ve SteamVR için geliyor 43 Dk önce Firewalk ekibinden yeni PvP odaklı nişancı oyunu Concord geliyor 1 Saat önce Marvelous, Rune Factory 6 oyununu duyurdu 2 Saat önce Naughty Dog ekibinden üzen haber: The Last of Us Multiplayer ertelendi! 27 Mayıs Amazon Prime Gaming Haziran ayı ücretsiz oyunları açıklandı 27 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler