Microsoft Flight Simulator 2024'ün Çıkış Tarihi Açıklandı

10.06.2024 16:01 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Xbox Game Studios'un ve geliştiriciliğini ise Asobo Studio'nun üstlendiği uçuş simülasyon oyunu Microsoft Flight Simulator 2024'ün çıkış tarihi açıklandı. Ortaya çıkan bilgilere göre 19 Kasım'da piyasaya sürülecek olan yapım Xbox Series ve PC için mevcut olacak. Oyunun PC sürümü Steam ve Microsoft Store üzerinden yayınlanacak. Ayrıca Xbox Game Pass üzerinden de oynanabilecek.
 
Uçuş deneyiminin ötesine geçiş yapabileceğiniz bir yapım 
 
 
  
Microsoft Flight Simulator 2024 serinin en yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ve açıklanan detaylara göre şimdiye kadar geliştirilmiş en iddialı dinamikleri beraberinde getiriyor. Genişletilmiş detaylarla, çeşitlilikle ve ayrıntılarla beraber kaptan olabileceğiniz, havalimanlarına geçiş yapabileceğiniz ve hava trafiğini kontrol edebileceğiniz yapım tam bir simülasyon deneyimi sunmayı hedefliyor.
 
Grafik olarak da iddialı bir şekilde bizlere sunulmak istenen Microsoft Flight Simulator 2024, uçuş oyunlarından hoşlananlara hitap ediyor. Her yeni sürümle beraber uçak kullanımının ötesine geçmeye hazırlanırken, havacılık kariyerinizin basamaklarını da tırmanmaya başlayabiliyorsunuz.
 
Son olarak oyunun yeni fragmanı Xbox sunumu kapsamında yayınlandı. Fragmana bakacak olursak farklı şekillerde uçuş mekanikleri ile karşılaşabiliyor ve yeni görevlere adım atabiliyoruz. Kurtarma görevlerinin yanı sıra serbest uçuş modları ile beraber de oyuna geçiş yapabiliyoruz.
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Dikkat Çekici Aksiyonuyla SPINE'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı 20 Haziran Bilim Kurgu Temalı Boundary İptal Edildi! Erken Erişim Olarak Kaldı 20 Haziran Kediyi Kontrol Ettiğimiz Stray, Switch Konsollarına Geliyor 20 Haziran Kingdom Come: Deliverance 2 İlk Oyunun İki Katı Büyüklüğünde Olacak 20 Haziran Epic Games'te Haftanın Öne Çıkan İndirimleri 20 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler