Mortal Kombat 1'in Switch Sürümü Görüntüleri Dalga Konusu Oldu

18.09.2023 15:36 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealm Studios'un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1'in Switch sürümünden çeşitli görüntüler ortaya çıktı. Bu görüntüler sosyal medyada ön plana çıktı ve oyuncular arasında dalga konusu oldu.
 
Görüntüler için oyuncular "komik" ifadelerini kullandı
 
 
 
19 Eylül'de PlayStation 5, Xbox Series, Switch ve PC (Steam, Epic Games Store) için çıkış yapmaya hazırlanan yeni dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1 beklenen yapımlar arasında yer alıyor. Ancak oyunun Switch sürümü oyuncuların bir hayli dikkatini çekiyor ve ortaya çıkan görüntüler "komik" olarak nitelendiriliyor.
 
Nitekim görüntülere bakacak olursak gerçekten de Switch sürümü için oldukça fazla bir değişimin olduğunu söyleyebiliriz. Konsolun gücünü de baz alarak ekran görüntüleriyle beraber Switch sürümünde grafiklerin bir hayli düşüş yaşadığını, ara sahnelerin çok daha aşağı bir seviyede göründüğünü ve birçok detaydan yoksun olduğunu aktarabiliriz.
 
Karşılaştırma görüntülerine aşağıdan bakabilir ve siz de yorumlarınızı bırakabilirsiniz.
 
İşte ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mortal Kombat 1 Platformlar: PC Geliştirici: NetherRealm Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 19 Eylül 2023
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 7 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ertuğrul Gazi Olarak Oynayacağımız Türk Yapımı Oyundan İlk Fragman! 24 Haziran Xbox, Microsoft Flight Simulator'ın 15 Milyon Oyuncuya Ulaştığını Açıkladı 24 Haziran Sony, VR Yatırımlarını Azaltıyor: Şu Anda Sadece 2 Oyun Geliştiriliyor 24 Haziran Elden Ring, Yeni DLC'nin Zorluğu ve Performansı Sebebiyle Eleştiriliyor 24 Haziran Palworld Playstation 5 Konsollarına Gelebilir 24 Haziran
Forumdan Konular
DH'den Haberler