Mortal Kombat Filminden İlk Görseller Yayınlandı

15.01.2021 18:40 Gazali Çetinkaya

Entertainment Weekly dergisi, Mortal Kombat filmine ait ilk görselleri yayınladı ve yeni bilgiler paylaştı.
 
Popüler dövüş oyunu serisini temel alan film 18 yaş üstü. Bitirici hareketler ile bol bol kan ve vahşet içerecek. Lewis Tan, film için en ikonik Fatality hareketlerini seçtiklerini ve büyük ekranda görmek için sabırsızlandıklarını belirtti.
 
Lewis Tan filmde tamamen yeni bir karakter olan Cole Young'ı canlandıracak. Eskisi kadar iyi olmayan bir MMA dövüşçüsü. Göğsünde Mortal Kombat sembolü şeklinde bir doğum lekesi taşıyor ve bu gizemli işaret onu Sonya Blade ile birlikte Lord Raiden'ın tapınağına götüren bir yolculuğa çıkaracak.
 
16 Nisan 2021'de sinemalar ile aynı anda HBO Max'te de yayınlanacak.

Yönetmen koltuğunda Simon McQuoid oturuyor. Yapımcılar Todd Garner ve James Wan.
 
Oyuncu kadrosunda ise Chin Han (Shang Tsung), Elissa Cadwell (Nitara), Hiroyuki Sanada (Scorpion), Tadanobu Asano (Raiden), Sisi Stringer (Mileena), Jessica Mcnamee (Sonya Blade), Max Huang (Kung Lao), Mehcad Brooks (Jax Briggs), Ludi Lin (Liu Kang), Joe Taslim (Sub-Zero) ve Lewis Tan (Cole Turner) yer alıyor.
 
IMDb sayfası: imdb.com/title/tt0293429/
 
 
 
 
 
 
 

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Mortal Kombat 11 Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: NetherRealm Studios Dağıtıcısı: Warner Bros Interactive Tür: Dövüş Çıkış Tarihi: 23 Nisan 2019
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 10 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
PlayStation State of Play Sunumunda Gösterilen Tüm Oyunlar 2 Saat önce Halo Infinite Yeni Ekran Görüntüleri 3 Saat önce Square Enix İki Tane Mobil Final Fantasy VII Oyunu Duyurdu 3 Saat önce Final Fantasy VII Remake Intergrade PS5 için Duyuruldu 7 Saat önce Deathloop - Oynanış Fragmanı 3: Déjà Vu 7 Saat önce