MultiVersus İçin Joker Oynanış Fragmanı Yayınlandı

14.05.2024 15:42 Mehmet Tandoğan

 
 
Yayıncılığını Warner Bros Games'in ve geliştiriciliğini Player First Games’in üstlendiği platform dövüş oyunu MultiVersus için bildiğiniz üzere geçtiğimiz gün yaptığımız haberle beraber Joker karakterinin geleceğini aktardık. Şimdi ise bu karakterin oynanış fragmanı bizlere sunuldu ve böylece karakterin nasıl bir yapıya sahip olduğunu doğrudan görebilirsiniz.
 
MultiVersus yeni bir deneyimle gelmeye hazırlanıyor
 
 
 
Aktör Mark Hamill (Batman: Arkham video oyunu serisi, Batman: The Animated Series) tarafından seslendirilen ikonik karakter, oyunculara farklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Aynı zamanda Joker karakterinin farklı varyantlarını da burada görebiliyoruz.
 
MultiVersus bildiğiniz üzere bir dönem dijital mağazalardan satıştan kaldırıldı ve şimdi ise yeni bir döneme geçiş yaparak piyasaya sürülmeyi bekliyor. Açıklanan detaylara göre PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için 28 Mayıs tarihinde çıkacak.
 
Bu yapım ilk çıktığı dönemde oldukça sevildi ve kendine has bir oyuncu topluluğunu etrafına topladı. Steam incelemelerine bakacak olursak çok olumlu etiketine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Oyun Haberleri (2024) Platformlar: PC Geliştirici: Bölüm Sonu Canavarı Dağıtıcısı: Bölüm Sonu Canavarı Tür: birinci şahıs açık dünya keşif Çıkış Tarihi: Açıklanmadı
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
MultiVersus Evrenine Jason Voorhees ve Agent Smith Katılıyor 11 Dk önce Baldur’s Gate 3 Geliştiricisi Larian Studios Yeni Stüdyo Kurdu 50 Dk önce Kingdom Hearts Serisi Steam'e Geliyor 1 Saat önce The Sims Benzeri Life by You Sürümü Süresiz Olarak Ertelendi 20 Mayıs IGG Dünyanın İlk Uluslararası Çevrimdışı SLG Turnuvası’nı Düzenledi! 20 Mayıs
Forumdan Konular
DH'den Haberler