NINJA GAIDEN: Master Collection Güncelleme 1.0.0.2 ile Yeni Grafik Ayarları Eklendi

13.07.2021 13:27 Mehmet Tandoğan

 
 
Team Ninja ve KOEI Tecmo, NINJA GAIDEN: Master Collection için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Sürüm notlarına göre 1.0.0.2 Güncellemesi oyuna bazı grafik ayarları ekliyor. 
 
1.0.0.2 yaması, Çözünürlük, VSync, Triple-Buffering, Kenar Yumuşatma, Alan Derinliği ve Ekran Gölgeleri seçeneklerini ekliyor. PC oyuncuları nihayet oyun içi çözünürlüklerini Steam komutlarını kullanmaya gerek kalmadan değiştirebilecek. 
 
Güncelleme Steam'i bir sonraki başlattığınızda otomatik olarak indirilecek. Oyunun Steam sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ninja Gaiden: Master Collection Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Team Ninja Dağıtıcısı: Koei Tecmo Tür: Action Çıkış Tarihi: 10 Haziran 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VALORANT Masters Berlin Turnuvasının Finali Bugün Gerçekleşecek! 19 Eylül Bonfire Peaks, Switch için İlk Bakış Videosu Yayınlandı 19 Eylül Castlevania: Grimoire of Souls, Apple Arcade 'e Özel Çıktı 19 Eylül Sega, Yeni Mobil RPG Oyunu için Tanıtım Fragmanı Yayınladı 19 Eylül Bubble Bobble 4 Friends: The Baron’s Workshop 30 Eylül'de PC'ye Geliyor 19 Eylül