NINJA GAIDEN: Master Collection Patch 1.0.0.1, 1440p Seçeneğini Getiriyor

29.06.2021 11:57 Mehmet Tandoğan

 
 
Team Ninja, NINJA GAIDEN: Master Collection'ın PC versiyonu için ilk yamayı yayınladı. Yama notlarına göre 1.0.0.1 Güncellemesi 1440p ayarı ekliyor. Yine de, bu yamanın herhangi bir gelişmiş grafik ayarı getirmediğini unutmayın.
 
Ek olarak, oyun şimdi Tam Ekran Modu ve Pencereli Mod arasında geçiş yapmak için Alt + Enter tuşlarına basmanıza izin veriyor. Ayrıca, oyun Pencereli veya Tam Ekran modunu kullanıp kullanmadığınızı kaydediyor ve bir sonraki açılışta kayıtlı olan moddan devam ediyor.
 
Team Ninja'nın gelecekteki bir güncellemede grafik seçenekleri eklemeyi planladığını belirtmekte fayda var. Ancak, şu anda böyle bir güncellemenin ne zaman yayınlanacağı konusunda herhangi bir bilgi yer almıyor.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Ninja Gaiden: Master Collection Platformlar: ÇOKLU PLATFORM Geliştirici: Team Ninja Dağıtıcısı: Koei Tecmo Tür: Action Çıkış Tarihi: 10 Haziran 2021
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 0 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
VALORANT Masters Berlin Turnuvasının Finali Bugün Gerçekleşecek! 19 Eylül Bonfire Peaks, Switch için İlk Bakış Videosu Yayınlandı 19 Eylül Castlevania: Grimoire of Souls, Apple Arcade 'e Özel Çıktı 19 Eylül Sega, Yeni Mobil RPG Oyunu için Tanıtım Fragmanı Yayınladı 19 Eylül Bubble Bobble 4 Friends: The Baron’s Workshop 30 Eylül'de PC'ye Geliyor 19 Eylül