Nintendo, Her Türlü Doğal Afete Hazır Olduklarını Bildirdi

04.07.2022 20:45 Mehmet Tandoğan

 
 
Nintendo başkanı Shuntaro Furukawa'ya yıllık olarak gerçekleştirilen Genel Kurul sırasındaki bir soru cevap bölümünde, doğal bir afet durumunda iş sürekliliği planlarının ne olduğu soruldu. Shuntaro Furukawa konu ile alakalı çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
Furukawa konu hakkında şunları söyledi: "Deprem gibi doğal bir afet durumu veya son derece bulaşıcı ve ciddi salgın hastalıklar, iş sürekliliğimizi engellese bile bunlara karşı her zaman bir müdahale planımız var. Bu konuda çeşitli önlemler aldık ve uygulamaya hazırız.
 
Bir afet durumunda ilk olarak çalışanlarımızın güvenliğini doğrulamak, şirketin bütünlüğünü korumak ve kurtarma çalışmalarında iletişim sistemlerini sürekli kılmak için afet müdahale komitesini toplayacağız. 
 
Öte yandan kritik ve önemli verilerin kaybolması konusunda sürekli olarak yedeklemeler yapmaktayız. Bu yedekler olası bir durumda verileri mümkün olan en kısa sürede geri yüklememize olanak tanıyor."
 
Furukawa ayrıca şirket içerisinde daha rahat ve esnek bir çalışma ortamı sunmak için programlarını iyileştirdiklerini söyledi.

İlgili İçerik Oyunun Künyesi
Nintendo Switch Platformlar: Geliştirici: Nintendo Dağıtıcısı: Nintendo Tür: Entertainment Çıkış Tarihi: 3 Mart 2017
Künyenin Tamamını Görüntüle Yorumlar 1 Forumda Görüntüle
Yorum Yaz Forum Arayüzünde Yanıtla

Aşağıdaki formu kullanarak yorum yapabilirsiniz..

Üyelik Durumu Üyeyim Üye Değilim E-posta

Diğer Haberler
Ghost Recon Wildlands Bu Ay PlayStation Plus Kütüphanesine Katılabilir 4 Saat önce Street Fighter 6'ya Kimberly ve Juri Karakterleri Dahil Olacak 4 Saat önce Guilty Gear: Strive DLC Karakteri Bridget 28 Ocak'ta Çıkış Yapacak 5 Saat önce EVO Japan 2023 Etkinliği 31 Mart - 2 Nisan Tarihleri Arasında Yapılacak 6 Saat önce Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles Yeni Karakter Geliyor 6 Saat önce